Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeliyiz?

Şık-Tesettür-Tulum-Modelleri

Çoğu bayanlar fazla kilolardan şikayetçidir.Bu kiloları vermek için bin bir  türlü zayıflama yöntemleri tercih etmektedirler ve zayıflamak için yüzlerce lira para kaybetmektedirler.Sizlere kilo verme yöntemlerini söylemeyeceğim.Şunu söyleyebilirim sadece.Üç tür beyazdan uzak duracaksınız.Bunlar tuz,şeker ve un…Ayrıca bu şeylerden uzak durup bunun yanında her sabah 2 km yürüyüş yapacaksınız.Böylelikle kilo verip fit olacaksınız.Neyse ben asıl konuya geçeyim.Vereceğim bu formüllerle kilolarınız giydiğiniz elbiseler,kıyafetler altında görünmeyecek, fit  bir bayan olarak görüneceksiniz.Lafı fazla uzatmadan bu altın diyebileceğim formüllere geçeyim hemen.

Kendinizle barışmalı ve etrafa ışık saçmalısınız.

Her şey diyet,spor demek ile olmaz.Önce kendiniz ile barışık olmalısınız.Kendinizi beğenmeli ve kendinizi başkalarına karşı övmelisiniz.Bu formülü deneyin eminim etkili olacaktır.

Bedeninizi iyi bilmeli, doğru seçim kıyafetler almalısınız.

Yeni-büyük-beden-tesettür-elbiseler

Çoğu bayanın yaptığı yanlış beden kıyafet almasıdır.Örneğin; XXL bir gömlek alıyorsunuz.Lakin bedeniniz XL. Bu durumda kıyafetiniz üstünüze bir şalvar havası verecek ve sizi olduğunuzdan daha kilolu bir hale sokacaktır.

Kıyafetlerinizde koyu renkleri tercih etmelisiniz.

koyu renk tesettür elbiseleri

Kadınların yaptığı hatalardan bir diğeri de açık renkleri tercih etmesi.Açık renkler insanların için göstereceğinden veya farklı bir deyişle vücut ebatlarınızı göstereceğinden kapalı tonlar,koyu tonlar tercih edilmelidir.Ayrıca  bu koyu kıyafetlerinize renkli bir eşarpla da kombin yapabilirsiniz.

Uzun topuklu ayakkabılar kullanıın.

Şık-Tesettür-Tulum-Modelleri

Bu başlığı ilk gördüğünüzde aklınıza bir yerden eksim var bunu ayakkabılarla artıya çevireyim geçecektir ki bu bakış açısı tamamen doğru.Kilonuz varsa uzun topuklu ayakkabılar giyerek bunu kamufle edebilirsiniz.Böylelikle kilolarınız kaybolacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kopçalı Model Çantalar Trend başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar