Yazlık Örgü Bluz Modelleri

Yazlık Örgü Bluz Modelleri

Yazlık Örgü Bluz Modelleri

Yazlık örgü bluz modelleri; artık yaz modasında da örgü işi ürünlere sıklıkla yer verildiğini göstermektedir. Yazın da birçok genç kız ve kadın; örgü işi parçalar ile kombinlerini oluşturmaktadırlar. Bilinenin aksine bayanların yaz aylarında daha çok örgü işi bluzlara yöneldiği görülmektedir. Bayanlar yazın bu tarz bluzlar ile yaz modasına aykırı gibi görünen farklı bir stil ile oldukça modern ve şık bir duruş elde etmektedirler. Özellikle genç kızların bu tarz tasarımlara fazla ilgi gösterdiği görülmektedir.

Yazlık örgü bluz modelleri ile bu yaz da birçok bayan oldukça şık, farklı tarzda ve gayet güzel kombinler oluşturma imkanı bulacaklar. Bayanların dünyasına hitap eden örgü bluzlar; örgü yelek modasının da artık yavaş yavaş farklı parçalara geçtiğini göstermektedir. Örgü yeleklerin dışında, örgü bluzlar ile yaz aylarında aykırı, sıra dışı ve farklı bir stil oluşturmak mümkün bir hale gelecektir. Dantel örgülü, göğüs dekolteli ve kısa örgü bluzlar; bu sezonda daha çok genç kızların sevgilisi oluyor. Birçok genç bayan; boyu kısa, bel kısmında ve göğüs bölümünde hafif açıklığı olan, ince askılı tasarıma sahip bluzları tercih etmektedir. Bu bluzların örgülü olanları ise; bu sezonun aykırı trend parçası olarak dikkat çekmektedir. Örgü işi bluzlar arasında en çok dantel işlemeli tasarımlar rağbet görürken; en fazla beğeni gören renk ise beyaz olarak öne çıkmaktadır. Beyaz renkli, dantel işlemeli ve dekolteli bluzlar; genç kızlara hem farklı bir stil oluşturma şansı tanıyor, hem de seksi bir görünüm arz ediyor.

Yazlık örgü bluz modelleri sayesinde siz de bu yaz farklı bir stil oluşturabilir ve kombininiz ile gireceğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Aşağıda yazlık örgü bluz modelleri ile alakalı görsel örnekler vardır.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar