Tekbir Yazlık Tunik Modelleri ve Fiyat Bilgileri

tunik

Kumaş pantolonların, kot yada keten pantolonların üzerine giyilebilecek en hafif ve kullanışlı kıyafet tartışılmaz tuniklerdir.Nitekim tunikler hafif ve kullanışlı olmasının yanı sıra dizlere kadar inmesiyle de ayrı bir hava katmaktadır.Yazılarımıza baktıysanız, yazılar da öncü markaların kreasyonlarını sunuyoruz.Tunik olarak ta lider markalardan biri olan Tekbir markasının kreasyonlarını detaylı bir şekilde inceledik.Ayrıca bu senenin ilk yazlık tunik modellerini de Tekbir çıkarttı.Bunu da ayrı bir not olarak ekleyelim.

2015 yılının tuniklerinde Tekbir, yaz havası olacağından çoğunlukla açık renkler(açık sarı,bej,lila) kullanmış.Açık renkler bence bu senenin moda rengi.Tekbir’de bu modaya uymuş.Tunikler de gül ve çiçek desenleri kullanılmış.Gömleklerde moda olan kareli desenleri tuniklere de uygulamış Tekbir.Düğmeli modellerde var.

Fiyat olarak Tekbir tunik modellerinde %20 indirim var.Bu indirim tuniklerde en düşük 80 TL en yüksek ise 184 TL ile satışta.

beyaz tunik çiçekli açık pempe tunik çiçekli mor tunik çiçekli tunik çiçekli yavruağzı tunik kapşonlu tunik kareli tunik kemerli tunik kırmızı desenli tunik lacivert tunik yavruağzı tunik zebra tunik

Bir önceki yazımız olan Eşarp Bağlama Teknikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar