Puane Tesettür Bluz Modelleri

FO,102168,22,puane-aksesuarli-bluz-8466-fistik-yesili

Havalar ısındıkça artık kışlıklar yavaş yavaş dolaba kaldırılıyor.Bu sıralarda ise dolaba kaldırılmış elbiselerin yerine de yazlık elbiseler geçmeye başladı.Tasarımcılar da bunu düşünerek son model bluz modellerini çeşitli internet sitelerinde tanıtmaya ve bazı internet sitelerinde ise satış yapmaya başladı bilene.

Bugün ister bir etek isterse de bir pantolonun üzerine yakışabilecek bir ürün olan bluzların 2015 ilkbahar yaz modellerini inceleyeceğiz.Tabi ki de bluzların lider markası olan Puane Giyim’den tabiki.

İlkbahar  yaz tesettür bluz modellerinin tasarımlarını ilk baktığımız renkleri bana çok cazip geldi.Renk konusunda şöyle bir şey diyebilirim, renkler insanın içini açıyor.Renkler tam bir bahar havası hakimiyetine uymuş yani.Tasarım konusuna gelecek olursak, o kadar şatafatlı bir desen yapmamışlar.Desenleri daha çok renklerle yapmaya çalışmışlar.Tek desen unsuru ise tüllü bluzlar.

Fiyat konusunda ise tesettür bluz modelleri 40 TL ile başlayıp, 110 TL ile sonlanmış.Bu bluz modellerini ise tesettür giyimin öncü e-ticaret sitesi olan fulyan.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tekbir Büyük Beden Giyim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar