Prenses Gelinlik Modelleri Yeni

Düşük-Omuz-2017-Prenses-Gelinlik

Yeni Prenses Gelinlik Modelleri

2017 yılına özel olarak üretilen yeni gelinlik modelleri arasında; prenses tasarımlar büyük bir ilgi görmektedir. Gelinlerin bu yıl da yine gösterişli ve alımlı tasarımlar ile hayal kurdukları yapmaları mümkün olacaktır. Geçen sezonun trend parçası olarak dikkat çeken Fransız dantelli gelinliklerin yerini bu sene prenses model gelinlikler aldı. Vakko ve Marchesa bu alanda dikkat çekici tasarımlara imza atarken, prenses gelinlikleri ile gelinlik modasına yön veriyorlar. Piyasada yer alan prenses gelinlik modelleri yeni tasarımları; gelinlerin göz önünde bir düğün geçirmelerine olanak sağlayacak. Gelinler bu yıl yapacakları düğünlerde, prenses gelinlik modelleri yardımıyla herkesin dikkatini çekecekler. Dantelin kabarık etekle buluşmasını birleştiren prenses model gelinlikler; satın almaya fırsatı olmayanlar için, kiralık olarak farklı firmalar ile sizlere sunulmaktadır. Bunlar arasından gelinlik kiralama hizmetini başarı ve güven içerisinde yapan firmaları bularak, beğendiğiniz prenses gelinliği satın almak yerine, kiralayarak daha ucuza halledebilirsiniz.

Prenses gelinlik modelleri yeni

Prenses gelinlik modelleri yeni tasarımları detaylı bir şekilde inceledikten sonra; siz de kendi tarzınıza ve hayalini kurduğunuz düğüne uygun olacak bir yapıda gelinlik seçebilirsiniz. 2017 yılı gelinlik modelleri içinde taşlı olan tasarımlar, prenses tarzı modellerde yerini alacak ve böylece gelinliğin ihtişamı artacak. Prenses gelinlikler ilk sırada yer alırken, transparan teferruatı ile seksi bir görünüme sahip olan gelinlikler yer edinmiştir. Üçüncü sırada ise, doğallıktan yana olanlara özel mütevazi gelinlikler yer alıyor. Eğer ben trend olacağım diyorsanız; mutlaka prenses model gelinlikler içerisinden seçiminizi yapmanız gerekmektedir.

Prenses gelinlik modelleri yeni sezonda büyük ilgi görürken, gelinlerin aradıkları tarzı elde etmeleri kolay bir hal almaktadır. Seçim yaparken gelinlik modeline uygun olan bir ayakkabı, taç, çiçek, makyaj ve saç modeli de titizlilikle tercih edilmelidir.

Aşağıda yer alan galeride en şık prenses gelinlik modelleri yeni tasarımları vardır.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar