Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

nar-çiçeği-platform-topuklu-ayakkabı

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Genelde özel davetlere katılacak olan bayanlar; platform topuklu ayakkabı modelleri içerisinden seçimlerini yapmaktadırlar. Bu şekilde kadınlar özel gün ve gecelerde tercih edecekleri birbirinden şık ve zarif elbiseler ile aradıkları tarzı en iyi şekilde yansıtma fırsatı bulmuş olacaklardır. Her bayanın ayağına uygun olan platform topuklu ayakkabıyı bulması için bu alanda birçok farklı marka hizmet vermektedir. Markaların çeşitlilik arz edecek şekilde hizmet verdikleri bu alanda; kadınların gerek ayak yapılarına, gerekse de tarzlarına uygun olan modeli bulmaları oldukça kolay bir hale gelmektedir. Mevsimlere göre farklı şekillerde tasarlanan platform topuklu ayakkabılar; genelde yazlık modelleri ile büyük bir ilgi görüyor. Düğün, nişan, kına gecesi, nikah ya da mezuniyet gecesi gibi özel davetlerde bu tür ayakkabıları tercih eden bayanlar; üzerlerine giyecekleri son moda bir abiye elbise ile de son derece zarif bir duruş sergileme imkanı elde etmiş olacaklardır. Platform topuklular; kadınların boylarının da daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır ve bu şekilde adete kuğu gibi süzüleceklerdir.

Yeni Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri 2016

Platform topuklu ayakkabı modelleri içerisinden seçim yapacak olan bir kadının; ayak numarasına uygun olan ayakkabıyı tercih etmesi gerekmektedir. Zira bir ayakkabı modeli her ne kadar şık ve zarif olsa da; kişinin ayağına uygun olmaz ise, o kişinin kendisini rahatsız hissetmesine yol açar ve kişi aradığı şık duruşu sergileme fırsatı elde edemez.

renkli-platform-topuklu-ayakkabı-modelleri

Platform topuklu ayakkabı modelleri arasından tercihte bulunurken; seçtiğiniz modelin rengine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira elbiseniz ile uyumlu renkte ayakkabıyı tercih etmeli ve çantanız ile ayakkabınızın uyumuna da muhakkak özen göstermelisini değerli arkadaşlar.

En güzel ve en şık platform topuklu ayakkabı modelleri aşağıdaki galeride yer almaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar