Örgü Yelek Modelleri 2017

2017-orgu-yelek-modelleri

Örgü Yelek Modelleri 2017 

Örülerek tasarlanan parçalar, özellikle Sonbahar Kış döneminde birçok kadının tercihi oluyor. Hem el emeği göz nuru olduğu için daha güzel bir görünüm sunuyorlar, hem de daha kalın yapıda oldukları için soğuktan koruyucu bir etki yapıyorlar. Sonbahar-Kış döneminde bayanların ilgisini çeken örgü tasarımları arasında ilk olarak hırka ve yelekler dikkat çekiyor. Özellikle kısa kolları ile yelekler, dış giyim parçası olarak Sonbahar ve Kış dönemlerinde kadınların tercihi oluyor. Kışın daha da kalın bir kombin yapmak isteyen bayanlar, örgü yelek modelleri üzerine palto, ceket, mont tercihinde bulunuyorlar.

Örgü yelek modelleri 2017 tasarımları içerisinde yeni sezona özel birçok farklı model bulunuyor. Herkesin kendi zevk ve bedenine uygun bir şekilde aradığı yelek modelini kolay bir şekilde bulması için özel olarak tasarlanan örgü yelekler; farklı renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle 2017 Kış döneminin trend olan renkleri ile tasarlanmış olan örgü yelekler; bayanların daha fazla ilgisini çekiyor ve onların modaya uygun bir kombin oluşturmalarına yardımcı oluyor. Genç kızlar için, olgun bayanlar için ve tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanan örgü yelekler; yeni sezona adeta damga gibi vururken, bayanların sıra dışı modern stiller oluşturmalarına da yardımcı oluyor. Herkesin aradığı model, renk ve bedende örgü yeleği bulması için bu alanda birçok farklı firma hizmet veriyor.

Yeni sezon örgü yelek modelleri içerisinden seçim yaparken; diğer parçaların da yelekle model ve renk açısından uyumlu olmasına özen göstermek gerekiyor. Sağlanan model, renk ve boyut uyumu ile birlikte, oluşturulan kış kombininde bütünlük sağlanmış olur ve dışarıdan bakıldığı zaman da son derece göze hoş gelen bir görüntü ortaya çıkar. Farklı modeller içerisinden seçim yaparken, biraz da karakteristik yapınıza uygun olan örgü yeleği tercih etmelisiniz. Zira sadelikten hoşlanıyorsanız, tek ve düz örgü yelekleri, onun dışında işlemeli örgü yelekleri ve renkli tasarımları seçebilirsiniz. Bu sayede size son derece uygun olan kışlık kombini örgü yelek modelleri sayesinde yakalama fırsatı bulmuş olursunuz.

Yeni sezonun en güzel ve en şık örgü yelekleri fikir edinmeniz adına aşağıdaki galerimizdedir.

Bir önceki yazımız olan Sonbaharda Hangi Elbiseler Moda? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar