Nişanlık

izmir-nişanlık 2015

Nişanlık

Nişan törenlerinde gelin adaylarının en fazla heyecan yaşadıkları alanlardan bir tanesi de; nişanlık seçimidir. Bunun için gelin adayları aylar öncesinden alışverişe çıkarlar ve kendileri için en uygun nişanlığı aramaya başlarlar. Bu konuda erken hareket edilmesi ve sonradan bir aksilik yaşanmaması adına titiz davranılması önem arz etmektedir. Eğer bu seçim son güne bırakılırsa; aynı zamanda telaş içerisinde olan gelin adayları; aradıkları modeli rahatlıkla bulamayabilirler. Bu yüzden nişan töreninden önce bu arayışın son bulması gerekmektedir. En azından birkaç gün önce elbise hazırlanmış ve provası yapılmış olursa; nişanda gelin adayları da sorun yaşamaktan kurtulurlar. Bu alanda bayanlar için üretilmiş olan farklı farklı modellerin ve renk seçeneklerinin yer alıyor olması da; gelin adaylarının aradıkları modelleri kolay bir şekilde bulmaları adına önemli bir nokta olmaktadır. Aynı şekilde piyasada yer alan nişanlıkların farklı fiyat aralıklarında satışa çıkarılması da; her bayanın kendisine uygun modeli rahatlıkla satın alma fırsatı elde etmektedirler.

Dünyanın önde gelen markalarının da artık nişanlık alanında üretim yapıyor olmaları; bayanların sade, şık, gösterişli modelleri karşılarında bulmaları adına büyük önem taşımaktadır. Sadeliği ve şıklığı tercih edenler için de; gösterişi ve ihtişamı seven bayanlar için de piyasada farklı nişanlıklar yer almaktadır. Dantelli, tüllü, desenli, taşlı ve sade modellerin yer aldığı bu alanda; nişanında tarz sahibi olmak isteyen genç kızlar aradıkları parçaları kolaylıkla bulabilmektedirler.

Her sene genç kızların nişan törenleri için modern ve moda olan nişanlık modellerini bulabilmeleri adına hizmet veren dünyaca ünlü giyim markalarının koleksiyonlarında; prenses nişanlıklar da yer almaktadır. Aynı zamanda en fazla tercih edilen renkler de; sarı, mor, kırmızı, pembe ve siyah nişanlıklar olmaktadır.

Aşağıdaki galeride; en güzel, en şık, en sade, en gösterişli ve en modern nişanlık modelleri yer almaktadır.

 

Nişanlık

Bir önceki yazımız olan En Yeni Ferace Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar