MODA ABİYE MODELLERİ

Moda abiye modelleri

MODA ABİYE MODELLERİ

Moda abiye modellerinde, bu sezonun modasına baktığımızda dikkatleri çeken modellerden biri straplez elbiseler. Abiye modasının olmazsa olmazı straplez modeller artık tesettürlü modellerle de karşımızda. Türbanlı olarak sunulan abiye modellerde renk ve model seçimi bir hayli fazla.2015 yılının birbirinden farklı modelleri tesettür abiye modasına sunulmaya devam ediliyor. Bu alanda yani tesettürlü abiye modası içerisinde renk ve desenleriyle dikkatleri çeken straplez abiye modellerinden örnekler sizlere sunabilirz. Tesettürlü abiye modasının en yeni, farklı ve çeşitli modellerini bizlerden takip edebilirsiniz. Tesettür modası gün geçtikçe yeni tarz modellerle gelişiyor.

Moda abiye modelleri için Modacılar ve tasarımcılar birbirinden farklı ve güzel modelleri tesettürlü bayanlara sunmaktalar. Ayrıca özel dikim abiye modellerde de seçenekler bir o kadar fazla.Toplumunun her kesimindeki bayanın şık ve zarif elbiselerle buluşabilme ilkesini benimsemiş olan Nigah markası, bayanların düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günlerde giyebilecekleri abiye modellerini el iş çişiği ile tasarlıyor.

Düğün zamanlarının yaklaştığı dönemlerde, gelin adaylarının kına gecesi, yakınlarının da abiye elbise modelleri için arayışa girdikleri bir gerçektir. Sırmalığı işçiliği ile göz dolduran şifon abiye modeli, kına gecesi veya bir yakının düğünde giyilebilecek mükemmel bir seçim olacaktır. Hem Arap ülkesinin kıyafetlerine benzeyen hem de Osmanlı tarzını yaşatan bu kıyafet, herkesin beğenisini kazanacaktır.

Kendine bir imaj yaratmak isteyenlerin tercihi olan Nigah markası, yılın en moda renkleri olan siyah ve beyaz, kırmızı, mor, lacivert ve turkuaz renklerini, ahenk ile modellerinde kullanmıştır.AbiyElar son yıllarda tesettürlü bayanlar arasında özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bol kesimi sebebi ile kolay ve rahat hareket etmeyi, sıcak havalarda havadar bir o kadar da bol kesiminden dolayı giyim türünün hakkını vermektedir.

Moda abi modelleri, abiye tasarımları genellikle tek renkten oluşmaktadır. En çok kullanılan renk ise siyahtır. Dantel türü kumaşın abaya çeşitlendirme ve detaylandırmada en çok kullanıldığı modellerde göze çarpmaktadır. Siyah bir zeminin kemer, kol ve yaka kenarlarına geçen farklı aksesuarlarla hareketlendirildiği bilinir.

MODA ABİYE MODELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan En Komik Düğün Kazaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar