Kuaybe Gider Tesettür Yelek Modelleri

ilkr4115copy

Sade bir giyimde bir ayrıcalık bir renk katmak istiyorsanız size en yardımcı olacak tesettür giyim modeli yelek olacaktır.Yeleklerin kullanma amacı ne kadar sıcak tutmak gibi olsa da tasarımlara çok güzel bir kombin oluyor.Ayrıca yelek modellerini bayanların tercih etmesinin de en başta nedenlerinden biri de hafif oluşudur.

Tesettür giyim denilince marka veya online satış yapan sitelerin arasında kuşkusuz kuaybegider.com’da olacaktır.Şahsen ben kuaybegider’in tasarımlarını bayılıyorum diyebilirim.Bugün yelek modellerini inceleyip, o modeller üzerinde fiyat bilgisi ve yorum yapacağız.

Yelek modellerine ilk baktığımız zaman oldukça açık bir renk tonları gözüme çarpıyor.Neredeyse tüm modellerinde bir açık renk deseni görmek mümkün.Tasarımlar da ise son yılın modası olan önü kısa arkası uzun model yelek modellerine de uygulanmış.

Fiyat olarak kuaybegider yelek modelleri biraz pahalı geldi bana.En ucuz yelek modeli 149.90 TL en pahalı model ise 279.90 TL olarak vitrinlere koyuluyor.Bu modellere kuaybegider resmi internet sitesi olan kuaybegider.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Puane Tesettür Bluz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar