Kışa Özel 2018 Bluz Modelleri

2018 Kışlık Bluz Modelleri

2018 Kışlık Bluz Modelleri Örnekleri

Kış mevsimine uygun olacak şekilde dizayn edilen bluzlar içerisinde; hem özel gezmelere, hem klasik görünüme, hem spor stile, hem iş yaşantısına, aynı zamanda önemli organizasyonlara uygun yapıda olan birçok farklı bluz modeli yer alıyor. Böylece herkes konsepte nazaran bluz seçimi yaparak kombinlerini en güzel şekilde oluşturabiliyor. Kış mevsimi için üretilen bluz modelleri; kalın kumaşlardan dizayn edildiği için, korunaklı bir yapıya da haizdir. Kısaca bizler bir yandan aradığımız şıklığı bulabilir, öte yandan da soğuk havalardan vücudumuzun üst bölümünü bu bluzlar yardımıyla koruyabiliriz.

tesettür bluz modelleri

Göze hoş gelen tasarımları ile şuan için H&M, Koton, LC Waikiki, Defacto, Boyner, Zara, Tozlu benzer biçimde markalar ve platformlar tarafından satışa sunulan 2018 kışlık bluz modelleri; her yaştan hanıma ve farklı tarzlara haiz olan hanımefendilere hitap ediyor. Genç bir bayan da, olgun bir kadın da, hem yaşına, bununla beraber giyim zevkine uygun olan kışlık bluzu satın alarak, az çok kafasında önceden belirlemiş olduğu kombin tarzını yansıtabiliyor.

trend bluz modelleri

Ayrıca farklı modelleri ile piyasada yer edinen 2018 kışlık bluz modelleri; farklı beden aralıklarında da üretiliyor. İnce belli bir karı da vücut yapısına uygun bluzu satın alabilirken; büyük bedene haiz olan bir hanım da üzerine olan bluzu temin etme fırsatı elde ediyor. Moda gelişmelerine bakılarak ve kış modasının dikkate alınması sonucu dizayn edilen kışlık bluzlar; kadınların her türlü ortama uygun, en şık ve en zarif stilleri oluşturmalarına olanak tanıyor. Farklı şekillerde kombin edilebilen bluzlar; altına giyilecek olan kot bir pantolon ile sportif bir tarza bürünmenize olanak tanırken, mini, klasik bir etek ile de çok alımlı ve çekici bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Altına giyeceğiniz mini veya kısa boy bir etekle, klasik bir stil elde edebilir ve önemli organizasyonlarda rahatlıkla boy gösterebilirsiniz.

Aşağıda 2018 kışlık bluz modelleri adlı galeri var, bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar