Kilolular İçin Abiye Modelleri

Kilolular-için-Abiye-Modelleri 2015

Kilolular İçin Abiye Modelleri

Eskiden fazlalıkları bulunan için beden bulmak oldukça zor oluyordu. Her ne kadar üretim yapılsa da; bir türlü aşırı kiloları olan insanlar istedikleri kıyafetleri ve elbiseleri bulamıyorlardı. Bedenlerine uygun olan kıyafetleri bulmakta bir hayli güçlük yaşayan kilolu bayanlar için üretilen farklı farklı abiyeler de yer almaktadır. Özel gün ve gecelere katılmak kilolu bayanların da hakkı olacağından; bu davetlerde giymeleri için onlara farklı abiye modelleri sunulmaktadır. Kilolular için abiye modelleri arasında; daha bol kesim ve daha ferah parçaların yer aldığını görüyoruz. Özellikle dar kesimli ve balık etek gibi uzanan abiyeler; şişman bayanlar için uygun olmayacağından, bu tür abiyeler onlar için üretilmemektedir. Onlar için daha çok bel kısmı ve basen kısmı bol olan, insanı sıkmayacak derecede ferah abiyeler üretilmektedir. Bedenleri oldukça büyük olan bu abiyeler; fiyatlarıyla da insanlara engel teşkil etmemektedirler.

Kilolular İçin Abiye Modelleri

 

Kilolular için abiye modelleri üretimi yapan firmaların sayısının bir hayli fazla olması; kilolu bayanların da artık bu konuda çeşitlilikle karşı karşıya kalmalarına olanak tanımaktadır. Kiloluların da abiye giyinmeleri adına üretim yapan firmalar sayesinde bu konuda çeşitlilik sağlanmıştır. Artık kilolu bayanlar da normal kadınlar gibi abiye konusunda istedikleri seçimi yapabilmektedirler. Farklı renk seçenekleriyle de piyasaya sürülmüş olan bu abiyeler; bol kesimleriyle kilolu bayanlara rahatsızlık vermemekte ve onların kendilerini rahat hissetmeleri adına önemli bir fırsat olmaktadır.

Kilolular İçin Abiye Modelleri

 

Herkesin kendi tarzına uygun olan abiyeyi bulabileceği kilolular için abiye modelleri alanında; mevsimlere özel olarak üretim yapılmaktadır. Genelde özel gün ve gecelerin yaz mevsimlerinde gerçekleşmesi nedeniyle de; yaza doğru bu alanda yapılan çalışmalar daha da arttırılmaktadır. Mezuniyet, nişan, kına ve düğünlerde bu abiyeler giyilmektedir.

Eğer sizin de fazlalıklarınız varsa ve abiye giyebilir miyim diye düşünüyorsanız; aşağıda yer alan kilolular için abiye modelleri isimli galerimize bakabilirsiniz.

 

Kilolular İçin Abiye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dekoltesiz Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar