Kılıfı Değişen Çanta Modası

Kılıf Değiştiren Çanta Modelleri

Kılıf Değiştiren Çanta Modelleri

Oluşturulan kıyafet kombinlerine uygun bir çanta ve ayakkabı seçmek; kadınların belki de en fazla zorluk yaşadığı konuların başında geliyor. Kıyafet ya da elbisenin modeline ve rengine uygun bir çanta seçmek sizi çok yoruyorsa; siz de dünyada bir ilk olan kılıf değiştiren çanta modellerine göz atabilirsiniz. Kılıf değiştiren çanta modelleri ile The One tasarsımı ile dikkat çekiyor. Bir sanat eseri özelliği taşıyan bu çantalar; en güzel kombini oluşturmanızı sağlayacak.

The One isimli kılıf değiştiren çantalar; daha yeni hayata geçirilmiş bir proje olarak dikkat çekiyor. Dünya tarihinde bir ilkin gerçekleştiği bu moda ile birlikte, çanta seçiminde kadınlar çok daha rahat tercihlere bürünecekler. Deri bir sırt çantası olarak görünen ve üzerinde fermuarla takılıp çıkarılan kabuk şeklinde bir kılıftan bu çantalar, stilinizi ortaya koyma noktasında sizlere büyük bir fırsat tanıyacak. Ürünü ortaya atan tasarımcılar tam da planladıkları gibi ruh haline ve giyim zevkine göre değişkenlik gösteren bu çantaları piyasaya sürdüler. Çıkarılıp takılan kılıfı ve değiştirilebilir kabuğu ile çantayı istediğiniz kombine uygun hale getirebilir ve bu şekilde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Kılıf değiştiren çanta modelleri; yeni sezonda moda dünyasına yön verirken, birçok bayanın kombin oluşturması noktasında da onlara büyük bir fırsat sunacak.

Kılıf değiştiren çanta modelleri; 2017-2018 sezonuna damga vururken; deriden üretilmiş olan yapısı sayesinde göz alıcı bir görünüm de yansıtacak. Geometrik şekillerin yer aldığı bir yüze sahip olan bu çantayı ister kılıfı ile, isterseniz de kılıfını çıkararak kullanabilirsiniz. Kadınlara özgür hareket etme şansı tanıyan bu çantalar; her türlü kombine uyum sağlaması ile büyük bir dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar