Kayra Pardesü Modelleri

Modern Kayra Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin öncü markaları arasında yer alan Kayra Giyim; özel olarak ürettiği giyim parçaları ile her kapalı kadının dikkatini çekmeye devam ediyor. Kayra pardesü modelleri de; tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Kayra’nın 2016 yılına özel olarak ürettiği pardesüler şuan için piyasada yer almakta ve kapalı kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kayra pardesü modelleri 2016 arasından seçim yaparken; bir kadının oluşturduğu kombine ve vücuduna uygun olan pardesüyü tercih etmesi gerekmektedir. Farklı fiyatları ile Kayra tarafından özel olarak satışa sunulan pardesüler; herkesin bütçesine uygun olacak şekilde hareket etmesi adına önem arz etmektedir. Herkes bütçesine uygun olacak şekilde seçim yaparak, kendisi için en uygun bulduğu pardesüyü Kayra Giyim farkı ile satın alma fırsatı bulmaktadır. 100 TL’ye de, 500 TL’ye ve daha yukarısında bir fiyata da; Kayra’nın pardesüleri arasından seçim yapabilirsiniz. 2016 yılına özel olarak tasarlanmış olan Kayra pardesüleri; farklı renk seçenekleri ile piyasada yer almaktadır ve herkes beğendiği renkte pardesüyü satın alma fırsatı bulmaktadır.

Lacivert 2016 Kayra Pardesü Modelleri

Kayra pardesü modelleri 2016 tasarımları içerisinde; her kapalı genç kızın ve kadının tarzına uygun olan pardesüyü bulması mümkün olmaktadır. Pardesü alanında ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile dikkat çeken Kayra Giyim; özel olarak ürettiği pardesüler ile kapalı kadınların şık kombinler oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Kayra Giyim’in pardesü modelleri ile günlük yaşam için uygun kombinler oluşturmak mümkündür.

Mor 2016 Kayra Pardesü Modelleri

Kayra pardesü modelleri 2016 koleksiyonlarına bakıldığı zaman; model ve renk açısından farklılık arz eden birçok farklı pardesünün yer aldığı görülmektedir. Kayra Giyim’in özel pardesü koleksiyonu sayesinde bu sene kadınlar modaya uygun kombinler oluşturma fırsatına sahip olmuş olacaklardır.

Aşağıdaki galeride en güzel ve en şık Kayra pardesü modelleri 2016 fotoğrafları vardır.

Bir önceki yazımız olan Hamile Giyim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar