KAPALI ABİYE MODELLERİ

2015-tesettur-abiyeler-bakimli-kadin giyimleri

KAPALI ABİYE MODELLERİ

Kapalı abiye modelleri tesettür giyim sektörü son yıllarda atağa geçerek, diğer stil ve türler arasında önemli bir moda akımı haline gelmiştir. Türbanlı olan bayanların özel günlerinde tercih ettikleri abiye kıyafetler sınırsız renk ve model seçeneği ile mağazalarda karşımıza çıkmaktadır.Tesettür moda sektörünün canlanıp, eski kimliğinden sıyrılması ile değişik boyutlarda elbiseler, tunikler, gömlekler ve etekler ortaya çıkmıştır. Seri üretimin yerini son yıllarda kişiye özel tasarımlar almıştır. Bu avantajla birlikte kapalı abiye türler istenilen model ve beden ölçülerinde dikildiğinden, kullanıcılar arasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

KAPALI ABİYE MODELLERİ

Tesettür stil danışmaları ve tasarımcıları, ürettiği ve sunduğu sınırsız seçenek ile bayanların her anını ve özel günlerini kolaylıkla ve şık bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Kapalı bayanlar için tasarlanan abiye modelleri her sezon gibi bu sezonda modanın ilgi odağında. Farklı markaların bayanların tesettürlerini muhafaza eden abiye modelleri mevcuttur.

                Kapalı abiye modelleri tesettürlü abiye modelleri ise her yıl olduğu gibi bu yıl da kapalı kadınlar için ilgi odağı olmuş markalar arasında. Sunduğu hizmetle kapalı bayanlara abiye konusunda yardımcı oluyorlar. Farklı renk ve kullandığı farklı kumaş seçenekleriyle ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar.2015 Yılında da kalitelerinden ödünç vermeden, tasarladıkları elbiselerin rahatsız etmeyen kumaşları ve renklerinin çeşit çeşit olması dikkat çekmelerini ve bayanların ihtiyaçlarını karşılamada ön sıralara yerleşmelerini sağlıyor. Kapalı bayanların her daim müşterileri olmalarını sağlıyorlar ve alışkanlık haline geliyorlar.

 

KAPALI ABİYE MODELLERİ

Kapalı abiye modellerinde muhafazakar kadınların en çok sorun yaşadığı konulardan birisi de abiye kıyafetin üzerine seçilecek eşarptır. Düğün, nişan gibi özel günlerde giyilen abiyelerin üzerine seçilecek eşarp hem yüzün güzelliğini hem de abiyenin şıklığını ortaya çıkarır.Gideceğiniz yere göre sade ya da çok gösterişli bir kıyafet seçmiş olabilirsiniz. Bunun üzerine sade bir türban tercih edilebileceği gibi yeni yeni moda olan payetli, boncuklu, aplikeli, işlemeli türban çeşitleri de kullanabilirsiniz. Giydiğiniz abiye kıyafet çok sade ise güzel işlemeli payetli o kıyafeti daha gösterişli bir hale getirecek bir türban seçebilirsiniz. Eğer giydiğiniz kıyafet çok gösterişli ise başınıza daha sade bir türban takmalısınız ki çok fazla gösterişli olup görüntü bozukluğu olmasın. Giydiğiniz elbiseye uygun taç, inci broş gibi küçük aksesuarlarda ekleyip abiyenizi daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Birbirinden farklı renk ve desenlerde abiye kıyafetlere uygun eşarplar vardır. Bunlar arasından kendinize kıyafetlerinize uygun bir model seçip şıklığınızı arttırabilirsiniz.

KAPALI ABİYE MODELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan 2015 DAMATLIK MODELLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar