Hamile Abiye Modelleri

hamile-abiye-kıyafetler

Hamile Abiye Modelleri

Hamilelik dönemi içerisinde olan anne adaylarının giyimlerine daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. Zira bu dönemde tercih edilecek olan kıyafet ve elbiselerin şık olmasının yanı sıra; ferah ve rahat olması da gerekmektedir. Bayanların hamilelik döneminde kendilerini rahat hissetmeleri adına dar kıyafet ve elbiselerden kesinlikle uzak durmaları gerekmektedir. Dar kıyafetler ve elbiseler; anne adaylarının üzerinde baskı oluşturmakta ve hem annelerin, hem de bebeklerin sağlıklarını olumsuz yönde etkilemektedir. Aynı durum abiyelerde de geçerlidir. Tercih edilecek olan abiyelerin de bol ve ferah olması gerekmektedir. Hamileler için bu alanda; hamile abiye modelleri üretilmektedir. Bu bölümde yer alan abiyeler; bol olmaları nedeniyle hamile bayanların kendilerini rahat hissetmeleri açısından büyük bir önem arz etmektedir.

 

Hamile Abiye Modelleri

Hamile abiye modelleri arasında da kısa ve uzun abiyeleri bulmak mümkündür. Daha rahat olması açısından bayanların bu alanda kısa abiyelere daha fazla yöneldikleri görülürken; kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar ise, uzun abiyeleri tercih etmektedirler. Karın kısmı oldukça geniş olan bu abiyelerin; hamile bayanların rahatı açısından özel olarak dizayn edildiği bilinmektedir. Hamileler için üretilmiş olan abiyeler arasında da yine sırt dekolteli, göğüs dekolteli, yırtmaçlı, pullu ve taşlı modeller yer almaktadır. Ortama uygun olacak şekilde hamile bayanlar da abiye seçim yapabilmektedirler. Zira anne adayları için de farklı tasarımlar piyasaya sürülmekte ve bu alanda onlara çeşitlilik sunulmaktadır.

Hamile Abiye Modelleri

 

Hamile bayanlar için üretilmiş olan abiyeler arasında; askılı ve omuz kısmı açık olmak üzere 2 farklı model de yer almaktadır. Hamile abiye modelleri arasında yer alan bu modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu tür abiyeler kullanılan kumaşlar da yine anne adaylarının rahatlığı düşünülerek tercih edilmektedir.

Eğer siz de hamileyseniz; özel gün ve gecelerde giyebileceğiniz hamile abiye modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Hamile Abiye Modelleri

Bir önceki yazımız olan NİŞAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar: hamile abiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar