Gelinlik Modelleri

pembe-2016-kapali-gelinlik-modelleri

Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik; belki de bir kadının hayatına bir defa giyeceği bir parçadır. Bu yüzden de bunun seçimi esnasında oldukça dikkatli davranılır. Büyük bir heyecan yaşayacak olan ve değer verdiği birisi ile dünya evine adım atacak olan gelin adayları; evlenecekleri özel günde daha özel olmak isterler. Birbirinden hoş tasarımların yer aldığı piyasada; herkesin kendi tarzına uygun gelinliği satın alması mümkündür. 2016 yılı için özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler sayesinde her bayanın aradığı gelinliği bulması da oldukça kolaydır. Gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında yer alan gelinlikler arasında; tesettüre uygun giyinen hanımlar için de, açık giyinen kadınlar için de birçok farklı tasarım yer almaktadır. Aynı şekilde sadeliği tercih edenler ve gösterişi sevenler de; tarzlarına uygun olan gelinlik modelini rahatlıkla bulmaktadırlar.

Taşlı-Kabarık-Kuyruklu-Gelinlik-Modelleri-2018

Dünya evine girecek olan ve bu özel günü daha da güzel bir hale getirmek isteyen gelin adayları; farklı gelinlik tasarımları içerisinden en uygun seçimi yaparak bunu gerçekleştirebilirler. Kabarık, prenses, dekolteli, kapalı, straplez, taşlı, dantelli ve tüllü gelinlikler arasından seçim yapacak olan bayanlar; ilk önce giyim tarzlarından emin olmalıdırlar. Zira giyim tarzlarına uygun olan gelinlikleri seçmeleri; düğünde abes bir görünüm ile karşı karşıya kalmamaları açısından ciddi öneme sahip olmaktadır. Örneğin kapalı bir bayanın; gidip de dekolteli bir gelinlik modeli ile düğüne katılma pek hoş karşılanacak bir durum değildir. Tarzı gereği kabarık modellere ilgi duyan bir kadın da; gidip düz bir model seçer ise, aslında istediği tarzı yansıtmamış olacaktır. Gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında; bayanların stillerine uygun seçim yapabilecekleri gelinlikler yer almaktadır.

2016-Gelinlik-Modelleri11

Siz siz olun gelinlik satın almadan önce tasarımları teker teker inceleyin ve en doğru kararı verin. Gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarına bakarak; farklı markaların tasarımlarını karıştırın.

Kırmızı-Kabarık-Abiye-Modelleri-2018

Aşağıda yer alan gelinlik modelleri 2016 galerisine bakarak; kendiniz için en uygun gelinliğin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz arkadaşlar.

 

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar