Gelinlik Fiyatları

turuncu kuşaklı Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları

Gelin adayının düğün için en fazla önem verdiği noktalarından bir tanesi de gelinlik seçimidir. Hatta birçok gelin adayı için gelinlik; düğünde dikkat ettiği en önemli detaydır diyebiliriz. En şık, güzel, en modern ve en görkemli gelinliğe sahip olmak isteyen gelin adayları; bu şekilde düğünlerinde herkesin takdirini toplamak isterler. Farklı modellerin piyasaya sürüldüğü bu alanda; her gelin adayının kendi tarzını yansıtan modeli bulması da bir hayli kolaydır. Farklı fiyatları ile piyasada yer alan gelinlikler; herkesin kendisine uygun seçimi yapabilmesi adına büyük bir öneme sahiptir. Gelinlik fiyatları da bu alanda farklılık arz ettiği için; gelin adaylarının bütçesine herhangi bir zarar vermemektedir. Bu şekilde her gelin adayı kendi bütçesi doğrultusunda; kendisi için en uygun seçimi yapma imkanı bulmaktadır.

yeni model Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları alanında; fiyatları 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişen birbirinden şık ve modern gelinlikler yer almaktadır. Daha farklı fiyatlar da yine kişinin yapacağı seçim doğrultusunda karşısına çıkabilir. Seçim yapacak olan gelin adayı; eğer özel dikim bir gelinlik ister ise, daha farklı bir fiyat ile karşı karşıya kalmış olacaktır. Aynı zamanda satın almak yerine gelinlik kiralama olayına yönelmek de yine fiyatın değişmesine neden olacaktır. Gelinliği satın almak yerine kiralamayı tercih eden gelin adayları bu şekilde maliyeti de düşürmüş olurlar. Gelinliğin modeli doğrultusunda farklılık arz eden fiyatlar; aynı zamanda hangi marka olduğu ile de alakalıdır. Aynı modeli üreten 2 farklı marka; 2 farklı fiyatı gelin adayının karşısına çıkarabilirsiniz.

harika Gelinlik Fiyatları

Düğün için sade, gösterişli, kabarık, tüllü, taşlı, straplez, askılı, tek omuzlu, kapalı, dekolteli gelinlik modelleri arasından seçim yapacak olan gelin adayları; farklı farklı gelinlik fiyatları sayesinde bütçelerine en uygun olan gelinliği satın alma imkanı bulmaktadırlar.

Aşağıdaki galeride, en ucuzdan en pahalıya kadar gelinlik fiyatları bulunmaktadır.

Gelinlik Fiyatları

 

Bir önceki yazımız olan Tekbir Giyim Tunik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar