Fark Yaratacak 5 Beyaz Gömlek Kombini

Kadınların çoğunluğu her ne kadar renkli kıyafetlere yönelik ilgi duysa da onlar için beyaz ve siyah renkli kıyafetler de mutlaka gardıroplarında vazgeçilmezleri olmaktadır. Özellikle de yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden biri olan beyaz renk kıyafetler her kadının dolabında bulunuyor ve buna yönelik kombinler düzenleyerek en güzel şekilde görünmenin yolunu araştırıyor. Konumuz dahilinde yaz aylarında fark yaratabileceğiniz birbirinden şık ve güzel 5 farklı beyaz gömlek kombini üzerine bilgiler ve buna yönelik örnek görseller sunacağız. Sitemiz üzerinden sürekli beyaz gömlekler başta olmak üzere farklı kıyafetler üzerine de bu renk üzerinden görseller paylaştık. Fakat, bu sefer ki paylaşımımız çok daha farklı. 2018 yaz ayına özel en trend gömlek kombinlerine yönelik fikirler ve görseller sunacağız.

Sokak Modasının Vazgeçilmezi

Bu yılın trend kıyafet kombinlerinin oluşmasını sağlayan beyaz gömlekler yine her zaman ki gibi sokak modasının vazgeçilmezi olmakta. Sizi stil ikonuymuş gibi gösterecek olan bu seksi ve şık bir görünüm sunacak olan beyaz gömleklerden kendi tarzınızı yansıtacak kombinler de ortaya çıkarabilirsiniz. Beyaz gömlek modelleri klasik başta olmak üzere aynı zamanda çok yönlü bir parça kıyafet olduğundan kombinasyon edilmesi oldukça kolay ve çok seçenekli modellere sahip olmaktadır. Konumuzu okumaya devam ederek stilinize vurgular yapıp harika kombinler yaratabilirsiniz.

Stilinizi Yansıtacak Vurgulara Değinin!

Kadınlar giyim konusunda erkeklere göre daha cesur bir tavır sergilemektedirler. Özellikle de vücuduna güvenen kadınların gömlek seçimlerinde sırt dekolteli gömlek tercihleri son dönemlerin en çok rağbet göreni oluyor. Avrupa’nın genelinde bir moda akımı olarak görülen bu tarz gömleklerle hoş kombinler yaratabilirsiniz. Farklı bir stil ortaya koymak istiyorsanız gömleği tersten giyerek sırt dekolteli bir şekilde ön alttan bağlamalı bir stil vurgusu yapabilirsiniz.

Gömlek Elbiseler Genç Kızların Tercihi

2018 yaz sokak modasının akımlarından biri de genç kızların yoğunlukla tercih etmekte olduğu gömlek elbise modelleri üzerine olmaktadır. Daha rahat ve bol görünen bu tarz gömlekler ile rahat stiller ortaya çıkartabilirsiniz. Ek olarak bu görünüm ile birçok kişinin ilgisini direkt çekebilirsiniz. Gömleği andıran bu tarz elbise modelleri ile birlikte yarım bot, Chelsea çizme ya da renk uyumunu sağlayabilecek harika bir spor ayakkabı ile birlikte şık bir kombinasyon yapabilirsiniz. Ek olarak isteğe bağlı bir şekilde topuklu ayakkabı veya yazlık terlik modelleri arasından seçeceğiniz şık bir model ile bu gömlek elbise modeliyle birlikte kombin oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Şık ve Trend Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar