Evlilik teklifi gerçek pırlanta tektaş ile yapılır!

emel-10-13-998-1398937912

Genelde evlilik tekliflerinin vazgeçilmez hediyesi olan Pırlanta tektaş yüzükler artık tüm özel günlerde hediye edilmeye başlandı. Bayanların hayatında özel günlerin ayrı bir yeri vardır. Bayanlar özel günleri çok iyi hatırlarlar ve o özel günlerde hatırlanmak, özel hissetmek isterler. Eşlerinden veya sevgililerinden özel günleri hatırlamasını beklerler. Erkekler bayanların tersine özel günleri hatırlama konusunda pek başarılı değillerdir. Neyseki teknoloji gelişti ve artık telefonumuz bile bize özel günleri hatırlatıyor. Özel günler sevgililer günü, evlilik teklifi, evlilik yıldönümleri olabilir.

pırlanta kolye

Bu özel günlere yaklaşırken erkeklerde hediye arayışı telaşı başlar. Aslında telaşa gerek yoktur. Tüm bayanların sevdiği ortak özelliği değerli taşlardır. Eşinize veya sevgilinize vereceğiniz tektaş hem onu çok sevindirir hem de sizi hatırlanır kılacaktır. Yüzük bağlılığın simgesidir. Bağlılıkla beraber tektaşın sonsuza dek aynı kalacak bir sevgiyi sembolize etmesi ile birleşince anlamı maddi değerinden fazla olur. Bayanlar için böyle anlamlı hediyeler önemlidir. Evlilik teklifi sırasında verdiğiniz pırlanta tektaş’ın ne kadar hayran verici olacağını görürsünüz, zaten evliyseniz hatırlayacaksınızdır. Evlilik yıldönümlerinde verilen pırlanta tektaş hediye olarak sonsuz aşkı hatırlattığı için arada buzları varsa onları bile eritir. Eşinizin pırlanta tektaşı görmesiyle size adeta yeniden aşık olacaktır. Pırlanta’nın gücü bu gibi konularda ortaya çıkar. Aşkın tazelenmesinde veya evlilik teklifi gibi başlangıçlarda her zaman tektaş yada Pırlanta kolye hediye edilir.

tektaş

Alışveriş için yorulmanıza da gerek yoktur. Pek çok modele internettende ulaşabilirsiniz. Kredi kartlarına yapılan taksitler ile satın alınması kolaylaşan tektaş modeleri internetten güvenle satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zühre Pardesü Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar