Eflatun Ferace Modelleri

renkli düğmeli ferace modelleri

Muhafazakar bayanlar tarafından en çok sevilen ve giyilen kıyafet feracelerdir.Geniş yapısı ile insanların rahat giyinmesini sağlar.Böylelikle de her türlü kombine bir parça olabiliyor.Renk renk, desen desen ve türlü türlü feraceler bulabilirsiniz.Sadece rahatlığıyla değil, şık bir elbise olduğundan da dolayı tercih edilmektedir.

Daha önce ferace modellerinden bir kaç marka yayınlamıştık.Peçem ferace modellerine buraya tıklayarak ve tüm ferace modellerine ise buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Gelelim bugün hangi markayı tanıtacağımıza… Bugün lider markalardan biri olan Eflatun ferace modellerine inceleyeceğiz,yorum yapacağız ve fiyat bilgilerini değerlendireceğiz.

Öncelikle ferace modellerine baktığımızda bir bolluk havası hakim.Ben ilk baktığımda bir şalvar zannettim feraceleri.Tek çeşit ferace modellerinde yarasa deseni tercih edilmiş.Bu deseni de ellerinden geldiğince iyi kullanılmış ve çok iyi renklendirilmiş.Hazır renk konusuna gelmişken, renk olarak ta koyu tonlar tercih edilmiş.

Fiyat olarak Eflatun feraceler 50 ile 70 lira arasında.En düşük ferace fiyatı 49.90 TL, en pahalı ferace fiyatı ise 69.90 TL.

Feraceleri satın almak istiyorsanız, modanisa.com’a ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aker Tunik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar