Dövme Modelleri 2017

2017-dovme-modelleri

Dövme Modelleri 2017

Dövme, bir bayanın ya da erkeğin, dışarıdan bakıldığı zaman, vücudunun çok daha güzel ve çekici görünmesine yardımcı olmaktadır. Her sene olduğu gibi 2017 yılında da çeşit çeşit dövmeler; cesur insanların beğenisine sunuluyor. Dövme modelleri 2017 arasında; hayvan motifli, ölüm tehlikesi, kafatası simgeli, doğa temalı, ünlü isimlerin portrelerini içeren farklı tasarımlar yer almaktadır. Ayrıca tuttuğunuz takımı simgeleyen bazı detayları da dövme olarak yaptırabilirsiniz. Örneğin Fenerbahçeli iseniz; kanaryayı ya da Fenerbahçe’nin amblemini dövme olarak yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde Galatasaray için aslan dövmesi, Beşiktaş için de kartal dövmesi; bu sene en popüler dövme modelleri arasında yer almaktadır. Farklı dövmeler arasından seçim yaparken, dövmeyi nereye yaptıracağınıza da özenle karar vermelisiniz. Dışarıda giyeceğiniz kıyafetlerin durumuna göre, dövmenin belirgin bir şekilde gözükmesini istiyorsanız, vücudunuzun ilgili alanına dövme yaptırmanız gerekmektedir. Genelde erkekler göğüs, omuz, boyun ve kol kısımları ile birlikte bacaklarına dövme yaptırıyorlar. Kadınlar ise; sırtlarına, omuzlarına, bacaklarına, ayakkabılarına, ellerine, kollarına, bel kısmına ve göğüs bölümüne çeşitli dövmeler yaptırarak, ilgi çekici bir görünüme sahip oluyorlar. Dövmenin modeli kadar, vücudun hangi bölgesine yaptırılacağı da bu noktada büyük bir önem arz etmektedir.

Eğer beğendiğiniz bir dövmeyi arıyorsanız; dövme modelleri 2017 ile detaylı incelemelerde bulunun ve senenin en moda dövmeleri arasından seçiminizi yaparak, aradığınız o ilgi çekici ve modern görünüme kolay bir şekilde kavuşun. Dövmenin ilgi çekiciliğinin yanı sıra, özellikle bayanlarda yansıttığı cesur tavır da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Dövme modelleri 2017 ile birlikte artık siz de sokakta yürürken, birçok kişinin bakışlarını üzerinizde hissedeceksiniz. Cesur tavrınız sayesinde; hemcinslerinizin beğenisini kazanacak, karşı cinsin de ilgisini üzerinize çekeceksiniz.

Aşağıdaki yer alan dövme modelleri 2017 adlı galerimize bakarak, siz de yaptırmak istediğiniz dövme modeline kolay bir şekilde karar verebilir ve steril ortamlarda kendiniz için vücudunuzun herhangi bir bölgesine dövme yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar