Diesre Yeni Sezon Abiyeler

Tuğba-Venn-2015-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu-2015

2015 Diesre Yeni Sezon Abiyeler

Abiyeler; her bayanın hayalini süsleyen ve özel davetlerde tercih gören kıyafetlerdir. Bayanların daha modern, daha çağdaş, daha zarif, daha şık ve adeta kuğu gibi görünmelerine olanak tanıyan abiyeler; hem açık giyinen, hem de kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar için birçok farklı marka altında satış sunulmaktadır. Muhafazakar kesim tarafından kapalı abiyeler tercih edilirken; açık giyinen bayanlar tarafından kısa, dekolteli, yırtmaçlı ve askılı abiyeler rağbet görmektedir. Ancak her 2 kesim için üretilen abiyelerde ortak noktalar da bulunmaktadır. Bunlar arasında straplez, taşlı, işlemeli, desenli, süslemeli, kabarık, balık abiye modelleri yer almaktadır. Özellikle tesettür bayanlar için satış yapan Diesre’de bu çeşitlilik daha fazla bir şekilde kendisini açığa çıkarmaktadır. Diesre her sene özel olarak abiyeleri yeniden dizayn etmekte ve tesettürlü genç kızlar ve kadınlar için en son moda abiyelere yer vermektedir. 2015 Diesre yeni sezon abiyeler de; bu yönüyle dikkat çekmektedir. Çünkü firma müşterilerine önem vermekte ve bir önceki senenin abiyelerini yeni sezonda piyasaya sürmemektedir.

2015 Diesre Yeni Sezon Abiyeler

Diesre’nin tesettürlü bayanları düşünerek yaptığı çalışmalar; tesettüre uygun bir şekilde giyinmeyi amaç edinmiş olan genç kızlar ve kadınlar için bulunmaz bir fırsattır. 2015 Diesre yeni sezon abiyeler; özel davetlerde, törenlerde, gecelerde ve balolarda şık olmak isteyen tesettürlü genç kızlarla kadınlar için adeta biçilmiş kaftandır. İstedikleri abiyeleri Diesre ile karşılarında bulan tesettürlü bayanlar; bu sayede özel gün ve gecelerde aradıkları tarzı da en iyi şekilde yansıtma fırsatıyla karşılaşırlar.

2015 Diesre Yeni Sezon Abiyeler

Herkesin kendi tarzına uygun abiyeye bulabileceği 2015 Diesre yeni sezon abiyeler arasında; sade ve şık modellerin yanı sıra, gösterişli çeşitler de yer almaktadır. Herkesin kendi zevkine ve renk tercihine göre bu alanda seçim yapması mümkün olmaktadır.

Aşağıda yer alan 2015 Diesre yeni sezon abiyeler adlı galerimizi inceleyerek; siz de bu markanın en şık ve en gösterişleri abiyeleri hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

 

2015 Diesre Yeni Sezon Abiyeler

Bir önceki yazımız olan Bahar Tunik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar