Çeyizlik Oya Modelleri

2015-TIĞ-YEMENİ-OAYASI-MODELLERİ-2

Çeyizlik Oya Modelleri 2016

Her zaman geleneksel kültürümüzü ve ananelerimiz yaşattığımız özel bir toplumuz. Her ne kadar teknolojik gelişimler etkin şekilde olsa da, yinede çeyizlikler genç kızların ve annelerin hemen yapmaya başladıkları özel ürünlerimizdendir. Farklı çeyizlik oya modelleri 2016 yılında da yaygın bir şekilde kullanılmaya ve yapılmaya devam ediyor. Özel ve ince işçiliklerden farklı görüntülü yeni modellere kadar birçok oya modeli etkin şekilde beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmekte. Her zaman en farklı olanın tercih edildiği çeyizliklerde etkin şekilde kullanılan modeller ise özel ve ideal tarzları oluşturuyor.

en-yeni-tig-oyasi

Bu farklı modeller içinde tığ, iğne, mekik ve firkete modelleri yer almakta. Özellikle emeği fazla olan iğne oyaları her zaman güzellikleri ile etkin ve elit modellerden olmaktadır. Bayanların ilk tercihi çeyizlik oya modelleri 2016 senesinde de yine iğne olarından oluşmakta. Ayrıca çok güzel ve ideal şekilde yapılmış olan tığ oyaları, hoş ve gösterişli halleri ile çeyizlik modellerde yerini alan modeller içinde. Güzel havlu kenarları, vitrin örtüleri, sehpa örtüleri, perde modelleri ve yatak örtüleri ise diğer alternatif olarak yapılan çeyizliklerden.

Ceyizlik-Yazma-Ornegi

Görüntüleri ile el emeğinin en güzel örneklerinden olan bu modeller, her zaman çeyizlerin vazgeçilmez modelleri arasında gelmektedir. Bu etkili ve inanılmaz modeller sayesinde her zaman en farklı şekillerde ve en doğru içerikler de çeyizler üretebilmek mümkündür. Bayanların gözdesi olan çeyizlik oya modelleri 2016 içinde de harika ve inanılmaz modellerden oluşuyorlar. Bu farklı ve özel alternatifler sayesinde sizler de etkili ve inanılmaz bir şekilde sonuçlara hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Her zaman ilk tercihiniz olacak olan bu özel modeller sayesinde en farklı sonuçları elde edeceğinize eminiz. Genç bayanların özen ile yapacakları bu modeller gözlerimizin nuru olacak harika alternatiflerden oluşuyorlar.

modasimodellerifiyatiresimleri_ceyizlik-havlu-kenari-modelleri-modasi-renkleri11

Çeyiz yapacak olan gelin adayları; çeyizlik oya modelleri 2016 galerisinde yer alan örneklerle modern çeyizler oluşturabilirler.

 

 

Bir önceki yazımız olan Armine Ferace Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar