Büyük Beden Kıyafetler

Büyük-Beden-Kıyafetler-2015

Büyük Beden Kıyafetler

Her bayanın vücut ölçüsü aynı olmayacağından; giyim konusunda hizmet sunan firmalar da, tasarımlarını farklı beden ölçülerine uygun bir şekilde dizayn etmektedirler. Özellikle iri kemikli, balık etli ve geniş omuzlu bayanlar için; büyük beden kıyafetler tercih görmektedir. Zira bu bayanların küçük beden giymeleri; kıyafet ne kadar şık olsa dahi, kötü bir görünüme sahip olmalarına yol açar. Bu yüzden seçim yaparken modele gösterdiğiniz dikkati; beden ölçüsüne de göstermeniz gerekmektedir. Fazlalıklarım görünmesin ya da daha küçük görüneyim diye; vücut ölçülerinizden daha küçük bedenlerdeki elbiseleri tercih ederseniz; bu sizin için pek de uygun bir seçim olmayacaktır. Zira bu şekilde hem şık görünmeyecek, hem olumlu anlamda dikkat çekmeyecek, hem de rahat edemeyeceksiniz. Satın aldığınız kıyafetin ya da kıyafetlerin mutlaka vücudunuza uygun olmasına özen gösterin.

Büyük Beden Kıyafetler

Pantolon, etek, gömlek, Tişört, bluz, kazak, elbise gibi birçok farklı giyim alanında büyük beden kıyafetler yer almaktadır. Büyük beden giyinen bayanların da kendileri için uygun parçaları bulabilmesi adına böyle bir hizmet verilmektedir. Büyük beden olarak bayanların karşılarına çıkan bütün kıyafetlerde de yine çeşitlilik vardır. Sadece tek tip model değil; yine birçok farklı model bu şekilde giyinen bayanların karşılarına çıkmaktadır. Bazı bayanların kalçasında, basenlerinde, göbeğinde yada bacaklarında fazlalık olduğu için; bu tip kıyafetleri tercih ederler. Böylece fazlalıklarını gizlerler ve etrafa karşı daha asil bir duruş sergileme fırsatı elde ederler. Kusurlarını gizlemek için de bayanların tercih ettikleri büyük beden elbiseler ve kıyafetler; hamile bayanların da rahat etmeleri açısından tercihi olmaktadır.

Büyük Beden Kıyafetler

Eğer sizin de fazlalıklarınız var ve bunları gizlemek istiyorsanız; siz de büyük beden kıyafetler arasından, tarzınıza en uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Büyük beden giyinen genç kızlar ve kadınlar için; büyük beden kıyafetler adlı bir galeri oluşturduk, bakabilirsiniz.

Büyük Beden Kıyafetler

Bir önceki yazımız olan Kışlık Elbiseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar