Bilezik Modelleri

22 ayar 2016 Bilezik Modelleri

2016 Bilezik Modelleri

Özellikle düğünlerde gelin adaylarının bileklerinde sıklıkla yer alan bilezikler; farklı modelleri ile bayanların aksesuar olarak kullandıkları bir parçadır. Aksesuar olarak kullanılan bilezikler genellikle altın değildir. Gelinlere altın olarak takılan bileziklerin yeri ise apayrıdır. Genellikle gelin ve damat adayının yakınları tarafından geline takılan bilezikler; hakiki altındır. 2016 yılında düğün yapacak olan ya da bu yılda düğüne gidecek olan kişiler; 2016 bilezik modelleri içerisinden yapacakları tercih ile düğünde adlarından söz ettirebilirler. Kuyumcularda bu bilezik modellerinden epeyce yer almaktadır. Şimdiden satın alıp bir kenara koyarak; 2016 yılında yapılacak olan düğünlere hazırlık yapabilirsiniz. Bilezik modellerindeki farklı seçenekler; bayanların bilezikleri aksesuar olarak kullanmaları adına da büyük önem arz etmektedir. Altından yapılmayan klasik bilezikleri bayanlar günlük kombinlerinde ve özel davetler için oluşturacakları kombinlerde tercih edebilirler. Bu şekilde aradıkları şıklığı ve zerafeti daha kolay bir biçimde yakalamaları da mümkündür.

2016 Bilezik Modelleri

Bayanların dünyasında önemli bir yere sahip olan ve özellikle de gelin adayları tarafından büyük bir önem arz eden 2016 bilezik modelleri; piyasada satışa sunuluyor ve alıcıları ile de buluşuyor. Daha kalın ve ince yapıda olan bileziklerin; ilgili kişinin bileğine göre tercih edilmelidir. Bir kadın kombininde kullanmak adına bir bilezik tercih ediyorsa; bileğinin kalınlığını dikkate alarak bir tercih yapmalıdır. Özellikle bileği ince olan bayanların kalın bilezikler sayesinde bileklerini daha kalın göstermeleri mümkündür. Aksesuar olarak tercih edilen bilezikler arasında daha süslü modeller daha fazla ilgi görmektedir.

2016 Bilezik Modelleri

2016 bilezik modelleri arasında yer alan gösterişli parçalar; abiye kıyafet ya da elbise tercih edecek olan bayanların tercihidir. Kolların açık olması durumunda bu parçalar; tercih edilen giyim parçasını daha özel bir hale getirmektedir.

Derlemiş olduğumuz 2016 bilezik modelleri adlı galeri aşağıdadır; siz de kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz arkadaşlar.

2016 Bilezik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bambi Bot Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar