Abiye Türban Modelleri

Toz-Pembe-Abiye-Türban 2015

Abiye Türban Modelleri

Özel günlerde ve davetlerde tercih edilen abiye türban modelleri; tesettürlü bayanlar tarafından elbiselerin üzerinde tercih edilmektedir. Özellikle abiye elbiseleri yukarıdan saran ve sanki bir bütünmüş gibi bir görünüm kazandıran bu türbanlar; tesettüre uygun bir şekilde giyinen hanımların tercihi olmaktadır. Farklı modellerde ve renklerde üretilerek piyasaya sürülen abiye türbanlar; uygun fiyat aralıklarıyla farklı markalar tarafından satışa sunulmaktadır. Tesettür giyim alanında satış yapan dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında kendisine yer bulan abiye türbanlar arasında; işlemeli, taşlı, desenli ve farklı motiflerin yer aldığı modeller bulunmaktadır. Aynı şekilde geniş renk yelpazesi de bu parçalarda yer almaktadır. Herkesin kendi zevkine uygun olan modeli ve rengi bulabileceği bu alanda; fiyatların da uygun olması sayesinde tesettürlü bayanlar artık davetlerde ve törenlerde daha şık bir görünüm yansıtabilecekler.

Abiye Türban Modelleri

 

Abiye türban modelleri; farklı bir tarz oluşturmak ve dikkat çekici bir hale gelmek isteyen kapalı bayanların tercihi olmaktadır. Özel bir davet ve tören için tercih edilen abiye türbanlar; abiye elbiselerin yanı sıra, farklı parçalarla da kullanılabilmektedir. Gerek nişan ve düğün törenlerinde, gerek balolarda, gerek özel davetlerde tesettürlü bayanlar tarafından kullanılan abiye türbanlar; sezonun modasına uygun olarak dizayn edilmektedir. Trendlere uygun olarak tasarlanan ve her yıl yeni yeni modelleri ile piyasaya sürülen bu parçalar; muhteşem bir görünüm elde ederek, özel davetlerde herkesin gözüne girmeyi başarmak isteyen kadınların tercihi olmaktadır.

Abiye Türban Modelleri

 

Tesettürlü genç kızların özellikle nişanda, düğünde ve balolarda kullandıkları abiye türban modelleri; kadınlar tarafından da nişanda, düğünde, özel davetlerde, günlerde ve geceler tercih edilmektedir. Her sene farklı modellerin piyasaya sürülmesi de; tesettürlü genç kızların ve kadınların her yıl aynı modelleri karşılarında bulmalarının önüne geçmektedir.

İşte en moda abiye türban modelleri sizin için aşağıdaki galerimizde yer alıyor, teker teker göz atabilirsiniz.

 

Abiye Türban Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Abiye Tunik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar