Abiye Bolero Modelleri

Abiye Bolero Modelleri beyaz kürklü etol modeli

Abiye Bolero Modelleri

Bayanlar tercih ettikleri abiye elbiselerin yanı sıra farklı parçalar da kullanabilirler. Bu sayede tek parça kıyafet yerine, kullanacakları ekstra parçayla daha şık ve asil bir görünüm elde ederler. Genel olarak özel günlerde ve davetlerde abiye elbiseleri tercih eden bayanlar; bu elbiselerin üzerine giyecekleri bolerolarla birlikte son derece zarif ve alımlı bir görünüm kazanmaktadırlar. Abiye bolero modelleri olarak bayanların karşılarına çıkan bu parçalar; boyları kısa ve omuz bölgesini kapatan kıyafetlerdir. Özellikle asklı, sırt ya da göğüs dekoltesi bulunan elbiselerin üzerine giyilen ve bu şekilde daha asil bir görünüm oluşturan bolerolar; girdiğiniz ortamın serin olması durumunda tercih edebileceğiniz parçalardır. Bir davete katılacağınız zaman ortamın havasının nasıl olacağınız tahmin edemiyorsanız; abiye elbiselerinizin yanı sıra boleroları da kullanabilirsiniz. Eğer girdiğiniz ortam serinse bu şekilde daha iyi bir kombin oluşturmuş olursunuz. Eğer ortam bunaltıcıysa da; boleroyu çıkararak tek parça elbiseyle davetteki yerini alabilirsiniz.

Abiye Bolero Modelleri

Bayanların elbise üzerine giymek için tercih ettikleri bolerolar; farklı model ve renk seçenekleri ile piyasadaki yerini almaktadır. Bu sayede her elbisenin üzerine uygun olabilecek boleroyu bulmak mümkündür. Özellikle abiye elbiseler için üretilmiş olan abiye bolero modelleri; bayanların elbiselerini daha şık bir şekilde kombinlemelerine olanak tanımaktadır. Özellikle Sonbahar ve İlkbahar aylarında havalar biraz daha serin olacağından; kırlarda ya da havuz kenarlarnda verilen açık alan davetlerinde boleroları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu şekilde şık görünmenin yanı sıra; vücudunuzu soğuktan da korumuş olursunuz.

Abiye Bolero Modelleri

Tek parça elbise giymek yerine; en azından bu elbiseye bir parça daha ilave ederek tarzını ön plana çıkarmak isteyen bayanların tercihi olan abiye bolero modelleri, elbiseye uygun bir renkte seçilmemesi durumunda kişinin komik duruma düşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden tercih edilirken mutlaka elbise ile uyumu sağlanmalıdır.

Sizin için yer vermiş olduğumuz abiye bolero modelleri galerimize göz atarak siz de elbiseniz için uygun bir parça seçebilirsiniz.

Abiye Bolero Modelleri

Bir önceki yazımız olan Fayans Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar