2017 İlkbahar-Yaz Gelinlik Modelleri

Kabarık 2017 Gelinlik Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz gelinlik modelleri ile birlikte bu yaz da düğünlerde birbirinden şık ve zarif gelin adaylarının olmasını bekliyoruz. Gelin adayları için özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler içerisinden seçim yapacak olan gelin adaylarının, vücut ölçülerini dikkate alarak hareket etmeleri gerekmektedir. Eğer kendi bedeninize uygun olmayan bir gelinliği tercih ederseniz; kötü bir görünüm ile düğün ya da nikah töreninde kendinizi bulursunuz. Her ne kadar gelinlik şık ve zarif olsa da; vücuda uygun olmayan gelinliklerden bir kere mutlaka uzak durmalısınız. Geçtiğimiz sezonlarda trend olan prenses ve kabarık gelinliklerin bu yıl da yine hakimiyetini sürdürdüğü görülüyor. Straplez gelinlik modellerine olan ilgi ise biraz azılmış durumda. Zira geçen seneden beri straplez model elbise ve abiyeler de pek tüketilmemekte idi. Mezuniyet için bu tarz elbise ve abiyeleri tercih eden genç kızlar olsa da; straplez kesimin modası geçmeye başladı. Gelinlik seçimi yaparken de yine straplez model gelinliklerden uzak durmanızda fayda var.

Eğer gösterişi seviyorsanız; 2017 İlkbahar-Yaz gelinlik modelleri ile bu yıl sizin yılınız olacak. Taş işlemeli, dantelli, göğüs dekolteli, yırtmaçlı ve sırt dekolteli gelinlikler arasından seçiminizi yaparak, dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Cesur gelin adaylarının sırt ya da göğüs dekolteli gelinlikler ile birlikte hem aradıkları o cesur tavrı yakalamaları, hem de ilgi çekici bir yapıya bürünmeleri kolaylaşacak. Ayrıca yırtmaçlı gelinlşik trendi de yine bu yıl cesur gelin adaylarının karşısına çıkıyor ve onların tarzını net bir biçimde ortaya koymalarına yardım ediyor.

2017 İlkbahar-Yaz gelinlik modelleri sayesinde bu yıl düğününüzde ya da nikah töreninizde herkesin ilgisini üzerinize çekerek, tam da hayal ettiğiniz gibi bir gün, bir gece geçireceksiniz. Burada seçmiş olduğunuz gelinliği, duvak, ayakkabı, taç, çiçek gibi detaylarla taçlandırmanız ve bir bütün olarak şıklığı yakalamanız da önemli bir detaydır.

Aşağıdaki galerimizde 2017 İlkbahar-Yaz gelinlik modellerine ait görsel örnekler var.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar