2017 Halı Modelleri

2017-Salon-İçin-Halı

2017 Ev Dekorasyonu İçin Halı Modelleri

Ev dekorasyonunda büyük bir öneme haiz olan halılar; evlerin modern duruşa büyük katkı vermektedirler. Evlerinizde tercih edeceğiniz halıların, duvar rengi, evin konumu ve mobilyalar ile uyum içerisinde olması; evinize ayrı bir şıklık katacaktır. Böylece evinize gelenler size hayran olacaklardır.  Zira ayak basılan, oturulan ve hatta üzerine uzanılan halıların, hem basit temizlenebilir, aynı zamanda insanı cezp edici bir tarzda olması lazım. Eve gelen misafirler de İlk olarak halılarınıza bakacağından, evinizin her bölümü için halı seçimini titiz bir halde gerçekleştirmelisiniz. 2017 halı modelleri ile evinizde kusursuz bir görünüm elde edeceğiniz aşikardır.

salon halı modelleri

Yeni sezonun en dikkat çekici halı modelleri ile birlikte sizler de evlerinizde değişiklik yapabilir ve evlerinizi daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sadelikten yana iseniz; daha mütevazi yapıdaki halılara yönelebilirsiniz. Desenli ve motifli halılarla da, şovşi ön planda tutabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı bir durumdur. Özellikle el dokuması ile tasarlanmış olan ve fiyatları devasa yükseklikte olan halılar; evlerinde nostaljik ve bir o kadar da kaliteli bir görünüm elde etmek isteyen ev sahipleri tarafınca seçiliyor. El emeği göz nuru olarak tasarlanan bu halılar; sizi modern yaşama da rahatça adapte ediyor. Halı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise, halınızın evin mobilyaları ve duvar renkleri ile uyum içinde olmasıdır. Bütünlüğün sağlanması ve ambiyansın tam olarak elde edilmesi için; bu atlanmaması ihtiyaç duyulan bir mevzudur.

çiçek desenli halı modelleri

Genelde neşeli ve keyifli karaktere sahip olan ev sahiplerinin tercihi oluyor renkli ve desenli halılar. Bu şekilde kendi karakterlerini, evlerine de yansıtabiliyorlar. 2017 halı modelleri içerisinde de bu tür tasarımlar oldukça fazla. Birçok rengin bir arada olduğu ve farklı motiflerin en güzel şekilde işlenerek tasarlanmış olduğu halılar; evlerindeki pozitif enerjiyi arttırmak isteyenler için müthiş bir fırsat. Evin her bölümü için aynı model ve renkteki halıları değil de; farklı ve odalar için en uygun halıları tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Bu şekilde her oda kendi içinde çok daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Aşağıdaki galeride 2017 halı modelleri ile alakalı görseller yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Örgü Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar